SENTINEL ADASı'NA çıKAN ABD'LININ SONU! MEKTUBU YüREKLERI DAğLADı

Hindistan'da bulunan ve yıllardır dış dünya ile iletişime geçmemiş yerlileri içerisinde barındıran Sentinel Adası hakkında çok çarpıcı bir olay yaşandı.

John Allen Chau isimli misyoner, 2018 yılında adaya gidilmesi yasak olmasına rağmen karaya çıktı ve ada sakinlerine Hristiyan dinini ve Hz. İsa'yı öğretmen istedi. Ancak işler Chau'nun planladığı gibi gitmedi.

ADAYA ÇIKAR ÇIKMAZ ÖLDÜRDÜLER

Adaya yaklaştığında kabile tarafından güzel bir karşılama bekleyen Chau, karaya çıkar çıkmaz yerliler tarafından öldürüldü. Hindistanlı yetkililer o dönem Chau'nun ok ile vurulduğunu ve hayatını kaybettiğini yazdı.

Mega Hapishane'nin en ölümcül çetesi! 'Sarı' saçlı kadınlara tecavüz, erkeklere dayak ve ölüm

Sentinel Adası sakinlerinin dış dünyadan gelen yabancılara karşı sıcak davranmadığı aslında bilinen bir gerçek. Adaya yaklaşan gemi ve uçakları ok ile vuran yerliler, binlerce yıldır dış dünya ile temasa geçmiyor ve dışarıdan gelenlere saldırıyor.

KIYIYA GÖMDÜLER

Chau ise 2018 yılının Kasım ayında kaçak yollarla adaya çıktı. Onu en son canlı gören kişiler ise çevredeki balıkçılardı. Chau'nun ölümüne kimse şahit olmadı ancak balıkçılar birkaç gün sonra kıyıda bir mezara benzer bir yapı gördü.

GİZEMLİ MEKTUBU ORTAYA ÇIKTI

Chau'nun ölümü sonrası ise ailesine ve geride bıraktığı sevdiklerine yazdığı mektup ortaya çıktı. Öldürülmesi takdirde yerlilerin suçlanmamasını isteyen Chau, yazısında şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

Chau'nun ailesi ise mektubu aldıklarında gözyaşlarına boğuldu. Yerlileri yaptıklarından dolayı affettiklerini belirten aile konuyla ilgili şöyle dedi:

Alıntı Metni Genç kadını feci şekilde öldürdü! 'Kalp ve patates' detayı pes dedirtti El Chapo'nun adamlarına infaz! 26 saniyelik görüntü kan dondurdu Ölmeden çıkılmayan Evin Hapishanesi! 'İdrarlı battaniyelerde ısınmaya çalıştık'

2023-03-20T09:06:10Z dg43tfdfdgfd