BALıK: GüNLüK BURç YORUMLARı - 1 EKIM

Genel

Bu gece, belki de kendinizi Wonder Woman, bir kraliçe ya da bir tanrıça olarak gören yoğun ve canlı hayalleriniz olabilir. Farkındalık üzerine ilk düşünceniz bunların aptal çocukluk fantezilerinin kalıntıları olması olabilir, ama muhtemelen bundan çok daha derine aitler. Muhtemelen içsel ruh gücünüze işaret ediyorlar, ki bu yaşamınızdaki bu noktada onlara daha fazla ihtiyaç duymanız gerekebilir. Hayallerinizin her detayını yazın ve sonra onlar hakkında düşünün!Eski sevgilim geri dönecek mi?

Aşk Burç Yorumları - 1 Ekim

Gün ilerledikçe her zamankinden daha keyifli hissediyor olabilirsiniz. Bu iyi bir şey, çünkü sevdiklerinizle bağlantı kurmak ve enerjinizi arkadaşlarınızla paylaşmak için biraz zaman ayırmanız gerekiyor. Bir arı gibi çalışırken sosyal hayatınızı ihmal etmeniz çok normal. Ancak günü verimli bir şekilde geçirdiğinizde, bunu kutlama ve rahatlama havasında olacaksınız.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 1 Ekim

Bugün bir evcil hayvan projesi hakkında hevesli olabilirsiniz. Yeteneklerinizi göstermeye ve biraz övgü kazanmaya hevesli olabilirsiniz. Bu durum gerçekleşmeden önce biraz daha uzun zaman gerekiyor olabilir. Bugün, konu hakkında araştırma yapmak ve plan oluşturmak için iyi bir gün. Doğru strateji ile, yakında olmak istediğiniz yere ulaşacaksınız. Kollarınızı sıvarın ve işe başlayın!

Maddi Durum Burç Yorumları - 1 Ekim

Semtinizdeki telefon şebekesiyle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Trafik kontrolden çıkmış durumda mı? Belki de bugün evde kalıp telefonda arkadaşlarınızla sohbet etmek en iyisidir. Uzaklardan biri size telefon edebilir fakat bu kişi muhtemelen size sonra ulaşmaya çalışacak. Rahatlayın, kendinize bir sıcak çikolata yapın ve sessizliğin tadını çıkarın. Biraz sessizlik size iyi gelecek!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 1 Ekim

Bir kaygı hissi seni çeşitli önlemler almaya itebilir. İnsanlar seni şüphecilik, güvensizlik ve gerginlikle suçlasa bile her zaman başkasının görüşündense; iç güdülerine göre hareket etmen en iyisi olacaktır. Seni gelişim ve fırsatlardan alıkoymadığı sürece önlem almak iyidir. Eğer gerekli görürsen yapman gerekeni yap ve senin için doğru olduğuna inandığın zaman ilerle.

Bugün deneyimleyeceğin şeyler basit ve önemsiz şeyler olmayacak. Her eylem ve tepkinin ardında önemli anlamlar olduğunu aklının bir kenarına yaz ve hiçbir şeyi hafife alma. Her durumun ardındaki özü görmeye çalış ve pozisyonunu ona göre ayarla. Bugün keşif ve sondaj için iyi bir gün.Havaya, farkına varman ve benimsemen gereken miktarda bir hassaslık hakim.

25 Eylül - 1 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Bundan daha iyi günleriniz olmuştur ama yine de ayakta kalmayı başarıyorsunuz. Kendinizi yenilemek için müzik dinlemeyi, kitap okumayı, meditasyon yapmayı deneyin: Zihninizden uzaklaşın.  

İlişkiler: Bu günlerde Mars aile içinde zorluklara neden olabilir. Çıkar çatışmaları yüzünden havanız bozulabilir. Özellikle perşembe günü çok dikkatli hareket edin.

ekim aylık burç yorumları

2019-02-28T17:07:38Z dg43tfdfdgfd