BALıK: GüNLüK BURç YORUMLARı - 30 EYLüL

Genel

Yolumuzu bulduğumuzda, doğal olarak bu yolu yürümeye başlamak isteriz. Aksi pek mümkün değildir. Hangi patikayı kullanacağını bilmediğinde ise, yürümeyi öğrenmek veya planlamak oldukça faydasız kalır. Bu fikirler her ne kadar sana keskin ve sabit görünse de, doğruları ifade ediyorlar. Yeteneği ve uygunluğu yaratan arzudur; başka bir şey değil.Eğitim hayatımda başarılı olacak mıyım?

Aşk Burç Yorumları - 30 Eylül

Aile ve ebeveynlikle ilgili sorunlar aklınızı karıştırıyor olabilir. Son zamanlarda kendi ebeveynlerinizle vakit geçirmiyorsanız, onları ziyaret etmek size iyi gelebilir. Bir süredir görmediğiniz bir yeğeniniz varsa, ona zaman ayırmanın tam zamanı. Sevdiklerinizle iletişim kurarak ve enerjinizi onlarla paylaşarak güzel vakit geçireceksiniz. Hayatınızda olup bitenleri birbirinize anlatmanız ve birbirinize duygusal anlamda destek vermeniz gerekebilir.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 30 Eylül

Bugün herkesin neden bu kadar harekete geçtiğini anlamakta zorlanabilirsiniz. Anlamak için zamanınızı heba etmeyin. İşlerin olduğu noktada gayet iyi durumda olduklarını kabul etmekte ve eğer insanlara kendi dramalarını sergilemeleri konusunda izin vermekte daha iyisiniz. Sizin işiniz dengeyi sağlamak. Oldukça yoğun olan sorunlarla uğraştığınız için bu durum söylemekten bile daha kolay gerçekleşebilir, bu başa çıkamayacağınız bir şey değil.

Maddi Durum Burç Yorumları - 30 Eylül

İş yöneliminiz hakkında bugün biraz belirsizlik yaşayabilirsiniz. Motivasyonunuz birden kaybolabilir. Neler oluyor? Evrensel rezonansları olan projelere dahil olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yalnızca çıkarlarınızı ilgilendiren ya da dar kapsamlı projeler artık dikkatinizi çekmiyor.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 30 Eylül

Önümüzde uzanan gün doğal idealizmine yarayacak. Geçtiğimiz birkaç gün kendini kapana kısılmış hissettin. Elinden geldiğince savaştın ve bugün tekrar aramıza döndün; artık yeni zorluklarla yüzleşmek için hazırsın. Fakat fiziksel sağlığına biraz dikkat etmende fayda var. Şu an hissetmeyebilirsin ama kesinlikle dinlenmeye ihtiyacın var.

Bu gece, belki de kendinizi Wonder Woman, bir kraliçe ya da bir tanrıça olarak gören yoğun ve canlı hayalleriniz olabilir. Farkındalık üzerine ilk düşünceniz bunların aptal çocukluk fantezilerinin kalıntıları olması olabilir, ama muhtemelen bundan çok daha derine aitler. Muhtemelen içsel ruh gücünüze işaret ediyorlar, ki bu yaşamınızdaki bu noktada onlara daha fazla ihtiyaç duymanız gerekebilir. Hayallerinizin her detayını yazın ve sonra onlar hakkında düşünün!

25 Eylül - 1 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Bundan daha iyi günleriniz olmuştur ama yine de ayakta kalmayı başarıyorsunuz. Kendinizi yenilemek için müzik dinlemeyi, kitap okumayı, meditasyon yapmayı deneyin: Zihninizden uzaklaşın.  

İlişkiler: Bu günlerde Mars aile içinde zorluklara neden olabilir. Çıkar çatışmaları yüzünden havanız bozulabilir. Özellikle perşembe günü çok dikkatli hareket edin.

eylül aylık burç yorumları

İlişkiler: Venüs sizi yeni insanlarla tanışırken dikkatli olmaya çağırıyor, özellikle de bekarsanız ve bir aşk ihtimali söz konusuysa. Eğer bir ilişkiniz varsa, rutin alışkanlıklardan kaçının.

Uğraşlar: İş yerinde formunuzun zirvesindesiniz! İzindeyken yeni okul yılı için bazı iyi haberler almanız da mümkün. Finansal olarak da gayet iyi durumdasınız.

Astro Bonus: Ayın 29'unda gerçekleşen Dolunay ve Satürn duygularınızı kontrol etmenize yardımcı olacak.

2019-02-28T17:07:38Z dg43tfdfdgfd