YEğEN, TEYZESININ DOğUM GüNü PASTASıNDAKI MUMLARı SöNDüRüYOR VE BU ANıN VIDEOSU TARTışMAYA NEDEN OLUYOR

Tartışmaya yol açan viral video, küçük kızın teyzesinin doğum günü pastasındaki mumları söndürdüğünü gösteriyor ve teyze hiç hoşnut değil.

+Kadın, kardeşinin küllerini Ibiza’daki bir kulüp havuzuna saçarak internet kullanıcılarını şoke etti

+Herkesin OCD’sini Tetikleyecek 20 Büyük Tasarım Hatası

Bir kadın, yeğeninin kendi anını çaldığı ve 25. doğum günü pastasındaki mumları üflediği bir videosunu paylaştı. Görüntülerde küçük kız Haisley, bir restoranda kadın Angel’ın kucağında otururken, mumların önünde yakıldığı sırada gülümseyerek ve heyecanlanarak görülüyor.

+VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Teyze açıkça rahatsız olur, hatta yeğenine pastayı göremediğini söyler ve mumları yakmakla meşgul olan kız kardeşine olumsuz bir bakış atar. Haisley duyduğu veya aldırış ettiği görünmüyor ve pastaya odaklı kalmaya devam ediyor.

Angel’ın gönderisi sosyal medyada çok sayıda tartışma yarattı; birçok kişi onun tarafında oldu, çocuğun kaba olduğunu düşündü ve sinirli olma hakkına sahip olduğunu düşündü. Diğerleri ise Angel’ın zaten yetişkin bir kadın olduğunu ve olanlara bu kadar takılmaması gerektiğini yorumladı.

+VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

O post Yeğen, teyzesinin doğum günü pastasındaki mumları söndürüyor ve bu anın videosu tartışmaya neden oluyor apareceu primeiro em Tudo do Bem.

2023-09-18T17:21:26Z dg43tfdfdgfd